CROLY.EU alustab tegevust
CROLY TEATED

13. märts, 2017

 

CROLY on uus ühisrahastus- ja ühisinvesteerimisportaal, mis viib omavahel kokku investeerimisvõimalusi otsivad investorid ning investeerimisprojektidele rahastust otsivad ettevõtted.

 

CROLY on loodud mässumeelse hinge ja heatahtliku sooviga muuta senist ettevõtete rahastamispraktikat, pakkudes täiendavaid võimalusi nii investoritele kui ka ettevõtetele. Meie missiooniks on aidata inimestel alustada ja kasvatada oma investeeringuid ning ettevõtetel rahastada ja ellu viia oma projekte. Ettevõtete jaoks tähendab uus portaal ühte täiendavat võimalust paindlike tingimustega laenukapitali kaasamiseks, investoritele aga uusi turvalisi võimalusi paigutada raha kinnisvaratagatisega ärilaenudesse. Et investeerimisega alustamine oleks lihtne ja kättesaadav võimalikult paljudele, kaotasime ära piirangud investeeritava summa miinimumsuurusele. See tähendab, et CROLY vahendusel võid investeerimist alustada kasvõi 1 euroga! On hea meel tõdeda, et investeerimine pole kunagi olnud lihtsam ja kättesaadavam. 

 

CROLY puhul on tegemist laenupõhise ühisrahastusega, kus laenuandjateks on portaalis registreerunud eraisikud ja ettevõtted ning laenutaotlejateks Eesti äriregistris registreeritud ettevõtted. Kõik CROLY poolt väljastatavad laenud on tagatud kinnisvaraga, mis teeb investeerimise turvalisemakas kui näiteks tavaliste P2P laenude puhul. Kinnisvara tagatis annab investoritele garantii, et laenutaotleja võimalike finantsprobleemide korral ei jää nad oma investeeringutest täielikult ilma.

 

Uue portaali leiad aadressilt croly.eu. Tutvu kindlasti meie info- ja abilehekülgedega, kust leiad informatsiooni nii CROLY ja selle tööpõhimõtete kohta kui ka vastused enamlevinud küsimustele. Pilk tasub peal hoida ka meie blogi leheküljel, kuhu postitame ettevõttega seotud olulisemaid teateid ja uudiseid ning valdkonnaga seonduvaid artikleid. Või jälgi meie tegemisi hoopis sotsiaalmeedia vahendusel Facebookis ja Instagramis.

 

Loodame, et CROLY pakutavad võimalused on Sulle abiks oma unistuste poole püüdlemisel ja parema elu loomisel. 

 

← Tagasi blogi avalehele