Q&A - Kellele CROLY mõeldud on?
CROLY BLOGI

8. juuni, 2017

CROLY Q&A

Küsimus: Kellele CROLY mõeldud on?


Vastus: CROLY on loodud eesmärgiga muuta investeerimine ja investeeringute kaasamine lihtsaks ja kättesaadavaks võimalikult paljudele. Keskkond on mõeldud kõigile, kes soovivad võimalikult väheste teadmiste, vaeva ja ajakuluga alustada ja kasvatada oma investeeringuid ning leida uusi võimalusi oma raha kasvatamiseks passiivse tulu abil. Nimetame seda nutikaks investeerimiseks.

 

CROLY kaudu on võimalik investeerida nii era- kui ka juriidilise isikuna. Eraisikuna investeerimiseks peab olema vähemalt 18. aastane Eesti Vabariigi kodanik või välismaalasest e-resident (oluline on id-kaardi olemasolu). Ettevõtetena saavad investeerida kõik Eesti äriregistris registreeritud juriidilised isikud.


CROLY on samuti kõigile ettevõtetele, kes otsivad kapitali oma ettevõtte investeerimisprojektide elluviimiseks ning on huvitatud kapitali kaasamisest laiema avalikkuse käest tagatisega laenu formaadis. Ühe kindla sihtgrupina näeme kinnisvaraarendajaid, kes otsivad kapitali arendusprojektide elluviimiseks, kuid üldisemalt võivad portaali vahendusel kapitali kaasata mistahes valdkonna ettevõtted. Kapitali kaasamiseks peab ettevõte olema registreeritud Eesti äriregistris ning omama pangakontot mõnes Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriigis tegutsevas pangas.

 

Q&A - Kellel CROLY mõeldud on?

 

Käesolev artikkel on osa pikemast artiklite seeriast, mille eesmärgiks on info jagamine CROLY, ühisrahastuse ja investeerimise kohta. Küsimusi saab esitada meie sotsiaalmeedia kanalites Facebookis ja Instagramis ning e-posti aadressil info@croly.eu.

 

← Tagasi blogi avalehele