Meist

CROLY on uus Eesti ühisinvesteerimisplatvorm, mis viib omavahel kokku investeerimisvõimalusi otsivad investorid ning oma projektidele rahastust otsivad kinnisvaraarendajad ja ettevõtted.

 

Aitame inimestel alustada ja kasvatada oma investeeringuid ning ettevõtetel rahastada ja ellu viia oma projekte.

 

CROLY kaudu investeerimiseks ei pea olema professionaalne investor ega omama varasemat investeerimisalast kogemust. Piisab vaid sellest, kui on soov oma raha kasvatada. Samuti pole investeerimisel enam takistuseks algkapitali puudumine. CROLY on esimene ühisinvesteerimisplatvorm Eestis, mis ei sea piiranguid algkapitali suurusele. Investeerimist võid alustada kasvõi 1 euroga.

 

Traditsiooniliselt on investeerimine olnud valdavalt rikaste ja pigem meeste mängumaa. Kaasajal pole enam ühtegi mõjuvat põhjust, miks ka naised ei võiks aktiivselt investeerimisega tegeleda. Kuid vanad tavad ja stereotüübid on visad kaduma. Seepärast on meie üheks eesmärgiks ja südameasjaks senisest enam naiste kaasamine, julgustamine ja investeerimise juurde toomine. Soovime, et investeerimine oleks atraktiivne ja kättesaadav kõigile vanusest, soost, haridusest või sissetulekust olenemata.

 

CROLY on asutatud mässumeelse hinge ja heasüdamliku sooviga pakkuda rohkem võimalusi. Võimalusi investeerimiseks ja oma sissetulekute suurendamiseks. Võimalusi oma ideede rahastamiseks ja teostamiseks. Võimalusi olla vaba. Rohkem võimalusi kõigile ületamaks takistusi oma unistuste ellu viimisel. Et kõik võiksid luua ja elada oma parimat elu.